Hakkımızda

Hasat Zeytinyağı Butiği

Hakkımızda

Hasat Zeytinyağı Butiği, Anadolu’nun en güzel bölgelerinden gelen birbirinden değerli lezzetleri müşterileri ile paylaşmak için Kasım 2016’da Ataköy’de kapılarını açtı.

Ege’nin en büyük zenginliği olan zeytini ve zeytinyağını, Küçükkuyu’dan Damlıca markası ile işbirliği yaparak güvenilir bir şekilde İstanbul-Ataköy’de tüketiciler ile buluşturan firmamız, kaliteden taviz vermeden en iyi ürünleri sizlere sunmak için hizmetinizdedir.

Türkiye’de çeşit kirliliği olmayan tek bölgenin zeytinyağlarını sofranıza getiren Hasat Zeytinyağı Butiği olarak amacımız; sizleri Anadolu’nun en güzel, en doğal, en sağlıklı ve en kaliteli ürünleri ile buluşturmaktır. Ürün çeşitliliğimiz siz değerli müşterilerimizin istekleri ile her geçen gün çeşitlenmeye devam etmektedir.

Ne Sunuyoruz?

Şıklık ve Fonksiyonellik

Özel tasarım ambalajlarımız ile şıklık ve fonksiyonelliği bir arada sunarız.

Saflık ve Doğallık

Müşterilerimizi en sağlıklı zeytinler ve en doğal zeytinyağları ile buluştururuz.

Orijinal Tat

Ürünlerimizi tatları, kokuları, aromaları ve doğal içerikleri değişmeden saklarız.

Yüksek Kalite

En yüksek kalitedeki ürünleri tedarik eder, her ürünün en iyisini sunarız.

Hizmetlerimiz

Zeytinler
Zeytinyağları
Zeytinyağı Sabunları
Reçeller
Hediyelik Eşyalar
Özenle toplanan zeytinler yıkanıp süzüldükten sonra az tuzlu salamura suyunda fermantasyona bırakılır. Özenle paketlenir. Koruyucu ve katkı maddesi içermez.
Sofralarınızda kullanabileceğiniz ve ilk tadımda farkını hissedeceğiniz organik, natürel sızma zeytinyağları, doğallık, sağlık ve lezzet kaynağıdır.
Sabunlaşma sırasında açığa çıkan gliserini muhafaza etmek için soğuk yöntemle yapılmaktadır. Tamamen el yapımıdır. Hiçbir katkı maddesi içermez.
En bereketli bahçelerden toplanan en taze meyveler, nefis reçeller ile sofralarınıza ulaşır. Renklendirici ve koruyucu gibi katkı maddeleri içermez.
Zeytin ağacının eşsiz dokusu ile yapılan, tamamı doğal, özel tasarım el yapımı hediyelik eşyalar, evlerinize bambaşka bir hava katıyor.